Ski Hotel Stoh - ubytování Špindlerův Mlýn


Ski Hotel Stoh je rodinný hotel přímo u lyžařského vleku Stoh, který nabízí ubytování v prostorných pokojích. K dispozici je restaurace, kde Vám připravíme speciality domácí české i slovenské kuchyně. Využít můžete i letní terasy a přilehlé zahrady s výhledem do okolní horské přírody. Náš hotel je vhodný nejen pro páry nebo rodiny s dětmi, ale i pro větší skupiny, školy, sportovní kluby, firemní eventy a společenské akce.

Pokoje

Prostorné pokoje jsou komfortně zařízené a poskytují klientům maximální pohodlí. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, sprchový kout, fén, LCD TV (Sky-link). Hotel nabízí celkem 18 pokojů a 57 lůžek. Samozřejmostí je internetové Wi-Fi připojení ve všech pokojích zdarma.

  • 5x dvoulůžkový pokoj
  • 2x dvoulůžkový pokoj s balkónem
  • 3x třilůžkový pokoj
  • 7x čtyřlůžkový pokoj
  • 1x šestilůžkový pokoj

Check-in: 14:00 - 20:00 / Check-out: 10:00

Lokalita

Špindlerův Mlýn

Ski Hotel Stoh leží v údolí Svatého Petra, části města Špindlerův Mlýn - největšího a nejznámějšího horského střediska v České republice, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Špindlerův Mlýn je ideálním výchozím místem pro objevování krás Krkonoš. Své si zde najdou ostřílení turisté i rodiny s malými dětmi.

Krkonoše

Špindlerův Mlýn je ze všech stran obklopen horami, které nabízí rozmanitou přírodu, vzácnou faunu i flóru, atraktivní turistické cíle a bohaté sportovní vyžití. Místní krajina je chráněna Krkonošským národním parkem a její výjimečnost stvrzuje i zařazení do biosférických rezervací UNESCO.

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Rok realizace 2010–2012.


Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..